خدمات پشتیبانی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDFبخش پشتبباتی شرکت پویانت با نام امداد24 با به هم پیوستن گروهی از کارشناسان که به مدت 8 سال در زمینه مشاوره سخت افزاري و نرم افزاري با هم همکاري داشتند با هدف ارائه خدمات کامپیوتري فعالیت خود را آغاز نمود. بعد از گذشت 2 سال با تلاش مستمر و مفید، حیطه فعالیت خود را در قالب پشتیبانی و نگهداري سیستم هاي اداري گسترش داد.

پویانت با بهره گيري از كادر فني و تخصصي مشتمل بر 50 نفر از نیروهای متخصص و مجرب (ويژه خدمات و پشتيباني) واقع در تهران آمادگي خود را جهت ارائه خدمات پشتیانی  بصورت 24 ساعته و در حداقل زمان ممكن اعلام مي دارد.

 • عقد قرارداد با شرکتها وسازمانها
  بخش پشتیبانی پویانت (امداد24) در حال حاضر آماده عقد قرارداد پشتیبانی با سازمانها، ارگانها و شركتهاي معتبر می باشد.

 • لوازم جانبی، سخت افزار ،انواع نرم افزار

 • آنتی ویروس اورجینال
 • راه اندازی شبکه
  شرکت پویانت مفتخر است که با سابقه درخشان خود در زمینه طراحی، پیاده سازی، اجرا و نگهداری شبکه های کامپیوتری، تأمین تجهیزات فعال (Active) و غیرفعال (Passive) را نیز در اختیار مشتریان قرار می دهد. و نیز خدماتی شامل: سوئیچینگ، روتینگ، شبکه های وایرلس، اتصالات نقطه به نقطه، نصب و راه اندازی سرور ویندوز، نصب و راه اندازی سرور لینوکس و مجازی سازی می باشد. همچنین این شرکت ضمن تأمین تجهیزات سرور HP از نیروی متتخصص و کارآزموده در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری، دیتاسنتر (Data Center) با تبعیت از استانداردهای روز دنیا و انجام خدمات نگهداری تجهیزات غیرفعال بهره مند می باشد.


  اسامي تعدادي از شركتهایی که پویانت افتخار همکاری با آنها را دارد به شرح ذيل مي باشد:
  نهاد ریاست جهموری،مدرسه انرژی هسته ای،سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران،دانشگاه علمی کاربردی،دانشگاه طوبی،مجله اختصاصی ایران وعراق....

امید است در این مجموعه کلیه نیازهای شما را برآورده و حضور شما را نیز در جمع مشتریان این شرکت ببینیم و دست همکاری با شما عزیزان را صمیمانه بفشاریم و بتوانیم مشاوری قابل اعتماد، بازویی توانمند در پیاده سازی و پشتیبانی مطمئن برای شما باشیم.

برچسب ها